В залі засідань Таращанської районної державної адміністрації відбулася колегія відділу освіти і науки

Опубліковано: 28-3-2019

27 березня 2019 року в залі засідань Таращанської районної державної адміністрації відбулася колегія відділу освіти і науки Таращанської РДА. На колегії були присутні керівники закладів загальної середньої освіти, закладів дошкільної освіти , закладів позашкільної освіти , працівники Таращанського районного методичного кабінету, провідний фахівець відділу з дотримання санітарного законодавства Таращанської районного управління головного управління Держпродспоживслужби в Київській області Карпенко Наталія Михайлівна, інспектор ювенальної превенції Таращанського відділення поліції Мельниченко Ярослав Русланович.

На колегії розглянуто питання :

1.Про дотримання вимог санітарного законодавства в закладах освіти Таращанського району протягом 2018 року та І квартал 2019 року.

2. Про запобігання булінгу в системі освіти Таращанського району.

3. Про затвердження плану заходів з проведення Року дитини в Таращанському районі.

4. Про функціонування та діяльність органів учнівського самоврядування в Таращанському районі.

5.Про функціонування сайтів закладів дошкільної освіти, закладів загальної середньої освіти та позашкільної освіти Таращанського району.

Доповідачі супроводжували свої виступи презентаціями та відеороликами. Обговорення проходили у формі діалогу, де кожен міг висловити свою думку, поставити запитання. За підсумками колегії було прийнято відповідні рішення.