24 грудня – День працівників архівних установ

Опубліковано: 22-12-2017

Шановні архіваріуси Таращанського району

Прийміть найкращі вітання з професійним святом!

Архіви – одне з найбільших надбань людства. Вашим розумом і стараннями формується потужний інформаційний ресурс, який дає можливість широкому загалу наших краян – науковцям, історикам, студентам і тим, кого цікавить історична спадщина, поповнити знання про свій народ і пройдений ним шлях, відчути подих героїчної минувшини, перейнятися думками і почуттями славетних попередників, відкрити маловідомі сторінки їхнього життя. Вашою самовідданою, подвижницькою працею примножуються нетлінні духовні надбання рідного народу.

Впевнений, що архівісти Таращанщини й надалі плідно працюватимуть задля збереження і примноження вітчизняної історико-культурної спадщини, збагачуватимуть кращі традиції своєї професії. Бажаю Вам, шановні працівники архівних установ, міцного здоров’я, щастя, добробуту і нових вагомих успіхів у роботі.

З повагою

в.о. голови Таращанської райдержадміністрації                                                         Юрій Шостак