23 жовтня рятувальникиразом з представниками поліції та журналістами провели рейд лісовими масивами Таращанського району.

Опубліковано: 23-10-2018

23 жовтня рятувальники Таращанського РС ГУ ДСНС України у Київській області разом з представниками Таращанського відділу  Національної поліції та журналістами провели рейд лісовими масивами Таращанського району.
Під час спілкування з громадянами рятувальники нагадували про небезпеку розведення відкритого вогню та вручали тематичні пам’ятки з правилами безпечної поведінки у лісі та дії під час виявлення підозрілих вибухонебезпечних придметів. На жаль, люди здебільшого забувають про правила поведінки під час відпочинку на природі. Залишають непогашене вогнище, кидають недопалки серед сухої трави тощо, а це і призводить до пожежі. Фахівці ДСНС радили відпочивальникам вибрати безпечне місце для розведення багаття та ретельно обкопати його, не кидати непогашені недопалки цигарок. Також, рятувальники наголошували, що розводити вогнища дозволяється лише в безвітряну погоду під постійним наглядом, а збираючись додому, ретельно залити вогонь водою або закидати піском.
Фахівці ДСНС нагадували громадянам, що у разі виникнення пожежі необхідно відразу зателефонувати за номером 101. До прибуття пожежно-рятувальних підрозділів гасити пожежу можна тільки низову, збиваючи полум’я гілками листяних порід дерев, заливаючи водою чи засипаючи ґрунтом.
Рятувальники закликають громадян бути вкрай обережними в суху пору року під час відпочинку поблизу лісових масивів, ні в якому разі не розводьте та не залишайте без нагляду багаття, не забувайте нагадувати своїм дітям про небезпеку пустощів з вогнем та наслідки від цього. Дотримуйтесь правил поведінки у лісі!