18 березня - День працівника податкової та митної справи України

Опубліковано: 17-3-2017

Шановні працівники податкової справи Таращанщини!

Прийміть щирі вітання з вашим професійним святом. Активно сприяючи наповненню державного та місцевого бюджету, ви будуєте добробут і наше майбутнє. Своєю помітною працею ви, податківці району, сприяєте зміцненню фінансової дисципліни, поступовому наведенню порядку в розрахунках і платежах.

Слова шани і подяки хочеться адресувати податківцям, які демонструють високу професійність, знання справи, громадську мужність і відповідальність, які своєю повсякденною працею сприяють розв’язанню невідкладних завдань соціально – економічного розвитку району і держави в цілому.

Натхнення вам у роботі та примноження внеску у зміцнення позитивних тенденцій вітчизняної економіки і завжди бути на рівні тих складних завдань, які покладаються на вас, і тим високим вимогам, які визначені для податкової служби законами нашої держави.

Бажаю всім працівникам податкової служби Таращанщини здоров'я, професіонального відношення до справи, розуміння потреб та можливостей платників податків. Нехай інтереси держави та її громадян будуть співпадати у питанні належної сплати податків.

Зі святом Вас!

З повагою,

в.о. голови Таращанської райдержадміністрації                                                    Юрій Шостак