Виконуючим обов’язки голови райдержадміністрації Юрієм Шостаком проведено нараду

Опубліковано: 14-2-2019

14 лютого 2019 року виконуючим обов’язки голови Таращанської районної державної адміністрації Юрієм Шостаком було  проведено нараду за участю  заступника начальника – начальника Таращанського відділення Білоцерківської ОДПІ ГУ ДФС України в Київській області Тетяни Діденко, начальника Таращанського відділу обслуговування громадян Білоцерківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Київській області Ірини Степаненко, керівника Таращанського районного відділу Державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Київській області Лілії Лисаченко та завідувача сектору з питань праці і пенсійного законодавства управління соціального захисту населення райдержадміністрації Олександра Шостака по питаннях проведення заходів щодо сплати та погашення заборгованості по єдиному соціальному внеску на загальнообов’язковому соціальному страхуванню і легалізації трудових відносин.

У ході наради було обговорено питання щодо юридичних та фізичних осіб, які порушують терміни сплати єдиного соціального внеску.

Юрій Шостак звернув особливу увагу присутніх на легалізацію трудових відносин, адже сьогодні в Україні гостро стоїть дане питання. Часто працівники отримують офіційну зарплату меншу за мінімальну, а решту зарплати - у «конверті». Наголосивши, що таким способом роботодавці ухиляються від сплати податку.

За результатами зустрічі керівники визначили основні напрямки роботи та ключові завдання, які необхідно виконати найближчим часом.