14 грудня відбулось чергове засідання колегії районної державної адміністрації

Опубліковано: 14-12-2018

Сьогодні, 14 грудня  в приміщенні Таращанської райдержадміністрації відбулось чергове засідання колегії районної державної адміністрації під головуванням виконуючого обов’язки голови райдержадміністрації Юрія Шостака за участі голови районної ради Людмили Урожай, керівника апарату райдержадміністрації Ірини Андрусенко, сільських голів, керівників установ та організацій району, начальників управлінь, відділів райдержадміністрації, засобів масової інформації.

На порядку денному розглядалися питання:

1. Про проект  Програми соціально-економічного та культурного розвитку Таращанського району на 2019 рік.

2. Про проведення громадських  слухань з питань охорони громадського порядку в населених пунктах Таращанського району.

3. Про схвалення районного бюджету Таращанського району на 2019 рік .

4. Про роботу Таращанського відділення ПАТ «Київоблгаз» на території Таращанського району за 2018 рік.

За підсумками колегії прийняті відповідні рішення та дано доручення.