14 грудня в Україні відзначається «День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС»

Опубліковано: 6-12-2017

З метою гідного вшанування подвигу учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС 6 грудня відбулося засідання оргкомітету з підготовки та відзначення в районі цієї пам’ятної дати. Засідання провела керівник апарату  районної державної адміністрації Ірина Андрусенко.

Заслухавши пропозиції щодо вшанування учасників аварії на ЧАЕС, членами оргкомітету прийнято рішення щодо відзначення на рівні району вказаної дати та проведення відповідних заходів: 14 грудня о 11.00 відбудеться  покладання квітів до  Меморіалу пам’яті жертв аварії на Чорнобильській АЕС в  м.Тараща.

Цього ж дня, в церквах району будуть проведені молебені за здоров’я учасників подолання наслідків аварії на ЧАЕС та відправлено панахиду за тими, хто вже пішов з життя.

Також у  загальноосвітніх навчальних закладах району пройдуть  уроки, бесіди, перегляди  кіно- та відеофільмів, які висвітлюють масштаби Чорнобильської аварії та подвиг українських ліквідаторів.