12 вересня - День фізичної культури і спорту України

Опубліковано: 12-9-2020

Шановні спортсмени, тренери, ветерани галузі, фахівці сфери фізичної культури і спорту, а також їх шанувальники і уболівальники! Прийміть вітання із Днем фізичної культури і спорту!
Фізична культура і спорт об’єднують людей різного віку, професій, переконань і національностей, дарують відчуття повноти життя, загартовують волю і характер.
В цей день особливо хочеться відзначити перемоги спортсменів нашого району у змаганнях різних видів. Ми пишаємося спортивними досягненнями наших земляків. Радіємо і успіхам юних спортсменів, які беруть естафету з рук майстрів.
Велика вдячність вчителям, тренерам, ветеранам фізкультурно-спортивного руху за гідне продовження традицій з виховання вольової, фізично загартованої та здорової молоді!
Бажаю всім міцного здоров´я, великої вдачі, наполегливості, наснаги, та перемог в усіх справах! Нехай щастить усім, хто присвятив своє життя великій справі, яка символізує молодість, велич духу і мужність, сприяє популяризації та розвитку сфери фізичної культури і спорту.

Вадим Пасічнюк
Голова Таращанської районної державної адміністрації