12-й тур чемпіонату визначив трійку призерів

Опубліковано: 21-4-2017

Таращанська районна федерація футболу інформує, що 15 квітня було зіграно пропущений 12-й тур Чемпіонату району з міні-футболу сезону 2017 року.

Даний тур визначив трійку призерів та 8 кращих команд, які розіграють між собою кубок.

«Ветеран» – «Арсенал» -  0:6

«Карат» – ФК «Степок» -  4:1

«Лиса Гора» – «Фанат» -  2:4

«Динамо» – «Хлібороб» -  3:5

«Ураган» – «Кур’єр» - 1:0

«Альянс» – ФК «Березянка» - 5:3

Перше місце та звання Чемпіона Таращанського району з міні – футболу завоювала команда ФК «Березянка», яка набрала 31 очко, 10 перемог, одна нічия та одна поразка. Команда забила 69 м’ячів та 29 -  пропустила.

Друге місце посіла команда ФК «Ківшовата» - 28 очок, 9 перемог, одна нічия та дві поразки. Команда забила 29 м’ячів, а пропустила - 30.

Третє місце у запеклій боротьбі виборола команда «Ураган». У команди - 28 очок , 9 перемог, одна нічия та дві поразки. Забито 51 та пропущено 16 м’ячів. У особистому протистоянні перемогу отримала команда ФК «Ківшовата» 5:2.

4 місце – Лиса Гора – 27 очок

5 місце – Кур’єр – 19 очок

6 місце – Динамо – 18 очок

7 місце – Альянс – 16 очок

8 місце – Хлібороб – 15 очок

9  місце – Карат – 15 очок

10 місце – ФК «Степок» - 12 очок

11 місце – «Аросенал» - 10 очок

12 місце – Фанат – 7 очок

13 місце – Ветерани – 3 очки

Кращий бомбардир чемпіонату – Іван Канюра з команди «Лиса Гора» на його рахунку - 35 забитих м’ячів – команда забила - 60.

29 квітня на міському стадіоні «Колос» відбудуться ігри 1/4, 1/2 фіналу та фінал Кубка району з міні-футболу. Ігри розпочнуться о 10.00 год.

Згідно з положенням про Чемпіонат та Кубок в 1/4 фіналу зіграють: ФК «Березянка» - «Хлібороб»; ФК «Ківшовата» - «Альянс»; «Ураган» - «Динамо»; «Лиса Гора» - «Кур’єр».

Чотири команди – переможці пар після сліпого жеребу грають 2 півфінали і 2 команди – переможці півфіналів грають фінал.

Команда – переможець Кубка нагороджується перехідним Кубком та дипломом, команда-фіналіст нагороджується дипломом, а гравці та тренери – медалями відповідних ступенів.

У цей же день відбудеться і нагородження призерів Чемпіонату району з міні-футболу.