Опубліковано: 11-10-2018

10 жовтня в приміщенні Таращанського районного центру зайнятості відбулася робоча зустріч директора центру зайнятості С. Лоли та фахівця центру зайнятості Т. Бурими з директором ТОВ «Гребля» М. Крупкою. Дане господарство займається вирощуванням свиней та птиці.

У ході проведеної зустрічі роботодавця проінформовано та надано консультацію про отримання компенсації ЄСВ у зв’язку з працевлаштуванням на новостворені робочі місця осіб із числа безробітних, які перебувають в центрі зайнятості з пошуку роботи.

Результатом проведеної зустрічі є подання роботодавцем 9 вакансій для укомплектування новостворених робочих місць у господарстві ТОВ «Гребля».