10 листопада Всеукраїнський День молитви за сиріт

Опубліковано: 8-11-2019

Вже традиційно, в другу неділю листопада Церкви в Україні єднаються в спільному звертанні до Бога в «День молитви за сиріт». В цей день усі Церкви моляться в особливому намірі за кращу долю для дітей-сиріт, за оздоровлення сім’ї за повернення дитини до своїх батьків, за об’єднання дитини з новою родиною, яку Бог обрав для неї, за зцілення дитячих ран та кращі зміни в житті дітей.  День молитви нагадує людям про Боже ставлення до сиріт, надихає проявляти до них любов, служити кожній такій дитині, а також робити все можливе, щоб у неї була сім’я.

За ініціативи та підтримки Київської обласної державної адміністрації керівникам усіх християнських Церков, що діють у Київській області, надіслано лист з пропозицією провести молебень за сиріт. Не залишаться осторонь християнські Церкви Таращанського району.
Адже спільна молитва віруючих та їхні практичні справи у служінні дітям-сиротам є головною передумовою того, що Україна стане країною без сиріт.